Tootegrupid

DEE1010B Dahua ukse kontrolli ja juhtimise laiendusmoodul

Tootekood: DEE1010B
Ühik: tk
Hind:
38,40 €
Kogus: - +
Ukse kontrolli ja juhtimise laiendus moodul
Ukse kontrolli ja juhtimise laiendusmoodul on uksekontroller, mis töötab koostöös juurdepääsu juhtimise, video-uksetelefoni või muu haldusplatvormiga millega suhtleb RS485 BUS-i kaudu teostades ukse kontrolli ja juhtimiset ning toetades mooduliga ühendatud kaardilugeja funktsiooni. Sellel on ühe kanaliga ukseanduri sisend, ühe kanali lukustuse / avamise sisend ja ühe kanaliga ukseanduri juhtväljund ja jne. Ukselukku saab juhtida NO / NC releega.

Ukse kontrolli ja juhtimise laiendusmoodul vajab haldusplatvormi uksekaardi lisamiseks, uksekaardi kustutamiseks ja ukse avamiseks eemalt. Moodul võib juhtimiskeskusesse üles laadida uksekaardi kasutamise teabe, ukse lukustamise / avamise teabe ning häireteabe võimaldamaks ukse valvet reaalajas. Pärast uksekaardi konfigureerimist haldusplatformi kaudu saab uksekaarti kasutada ukse avamiseks iseseisvalt ilma haldusplatvormita.

Uksetelefonid saavad ise ukselukku otse juhtida aga see ei ole turvaline kuna sellisel juhul on luku juhtmed uksetelefoni taga ning  see välja kiskudes ning juhtmeid ühendades saaks pätt ukse lahti. Kasutades DEE1010B mooduli sellist võimalust ei ole kuna telefoni ja mooduli vaheline ühendus on digitaalne.  

 
Kokku sobivad tooted
VTO2000A Dahua Video- uksetelefoni välisosa kaamera ja uksekella nupuga
Tootekood: VTO2000A
214,80 €
Video- uksetelefoni välisosa HD kaameraga, 1,3Mp CMOS 120°

Tootekood: VTO1210C-X
468,00 €
 
PayPal Acceptance Mark