Tootegrupid

Pitbull Alarm PRO 3G GSM alarmsüsteem

Tootekood: PitbullPRO
Kaubamärk: Eldes
Ühik: tk
Hind:
258,00 €
Kogus: - +
Ainulaadne turvalahendus liikumisanduri korpuses.
Töötab eraldiseisva seadmena või kuni 16 juhtmevaba seadmega alarmsüsteemina. Pitbull Alarm PRO saab kiirelt paigaldada ja konfigureerida ning see toetab kuni 4 Dahua IP-kaamerat andes võimaluse kontrollida turvalisust ning vaadata videot ühest Eldes Security mobiilirakendusest!
Lihtne ja paindlik paigaldamine
Pitbull Alarm PRO on väga hõlpsasti paigaldatav - see ei vaja juhtmeid. Intuitiivne Eldes Utility arvutiprogramm muudab konfigureerimise veelgi kiiremaks, võimaldades juhtmevabu lisaseadmeid lisada ühe hiireklõpsuga. Kogu süsteemi saab täielikult paigaldada vähem kui 30 minutiga!

Uusim juhtmevaba tehnoloogia
Eldese innovaatiline juhtmevaba tehnoloogia võimaldab muljetavaldavat kuni 3 km tegevusraadiuse avatud aladel. Paksud seinad ja vahelaed pole enam takistuseks muutes süsteemi paigaldamise nii koju kui äriruumidesse usaldusväärseks ja hõlpsaks.

Kõrgetasemeline kaitse sissetungijate vastu
Pitbull Alarm PRO teatab turvaettevõttele ja koduomanikule viivitamatult, kui kutsumata külalised tungivad teie ruumidesse; voolukatkestus (varuaku töötab kuni 24 tundi) või kui sissemurdja üritab raadioside signaali häirida. Alarmsüsteem kasutab krüpteeritud kahesuunalist sidet sagedusel 868 MHz.

Lihtne ühendus turvafirmaga
Ühendage Pitbull Alarm PRO hõlpsalt peaaegu kõigi turvafirmadega kasutades tasuta EGR100 tarkvara mis toetab viit põhiprotokolli (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 ja Contact ID). Häire korral teavitatakse viivitamatult turvafirmat kaitstes nii vara  sissemurdmiskatsete eest.

Täielik koduturve koos Eldesega
Pitbull Alarm PRO toetab täielikku valikut juhtmevabu lisaseadmeid: tule-, lekkekaitse, ukse- / aknaandurid, liikumisandurid, mitu sireeni ja veelgi enam. Looge kõige turvalisem turvalahendus!

Turvasüsteemi juhtimise erinevad viisid
Turvasüsteemi saab kontrollida igaüks alates noortest kuni eakate inimesteni. Pakume intuitiivset mobiilirakendust, erinevaid klaviatuure, juhtpulti või lihtsalt SMS-i / kõnesid.

Erakordne videoseire
Kas soovite näha, mis kodus igal ajal toimub? Lisage Eldes turvasüsteemi hõlpsalt kuni 4 Dahua IP-kaamerat ilma ruuteri portide suunamiseta. Alarmi korral saate vaadata otsevaadet häire andnud tsoonist ja kontrollida mis häire põhjustas. Lisaks pakub kaamera täiustatud juhtimisfunktsioone: Pan & Tilt, zuum, videosalvestus, liikumise tuvastus ja veel palju muud!

Tehnilised andmed
Toide 11-15V 500mA max
Voolutarve ooterežiimis kuni 50mA
Varuaku pinge; mahtuvus 8.4V; 350mAh
Varuaku tüüp Ni-Mh
Varuaku kestvus kuni 24 tundi*
SIM kaardi tüüp Nano SIM (1 tk)
GSM modemi sagedus 850/900/1800/1900/2100MHz
Mõõtmed 124x67x58mm
Töötemperatuur -10…+40 °C
Niiskus 0-90% RH @ 0… +40°C
Liikumisanduri reageerimisnurk 90°
Liikumisanduri reageerimiskaugus 10m
Juhtmevaba raadioside sagedus ISM868
Juhtmevaba tegevusraadius kuni 3000m avatud alal
Juhtmevabade seadmete max arv 16
Kommunikatsioon SMS, GPRS, CSD
Kasutatavad protokollid EGR100, Kronos, Cortex SMS, SIA IP
BELL+: sireeni väljund Vool - 150mA max.
  Pinge - 15V välise toite korral / 7V varuaku korral

* -  ELDES pilveteenus väljalülitatud, juhtmeta saatja-vastuvõtja väljalülitatud
Kokku sobivad tooted
Kaasaegse disainiga ning mugava kasutajaliidesega puutetundlik sõrmistik, mis juhendab teid igal sammul. Ja see tegelikult räägib! Aga mitte veel eesti keeles.
Tootekood: EWKB5
348,00 €
EWS3 on juhtmevaba välissireen mis töötab koos ELDES traadita häiresüsteemidega ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm, Pitbull PRO.
Tootekood: EWS2
82,80 €
EWS3 on juhtmevaba sisesireen mis töötab koos ELDES traadita häiresüsteemidega ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm, Pitbull PRO.
Tootekood: EWS3
58,80 €
Juhtmevaba signaali võimendi EWR2 laiendab juhtmevaba ühenduse signaali tegevusraadiust Eldes häiresüsteemide ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm, Pitbull Alarm PRO ja juhtmevabade seadmete vahel
*EWR2 ei toeta uue generatsiooni seadmeid: EWP3, EWD3, EWKB4, EWKB5, EWS4
Tootekood: EWR2
114,00 €
 
PayPal Acceptance Mark