Tootegrupid

Eldes EWKB5 juhtmevaba puutetundlik sõrmistik

Tootekood: EWKB5
Kaubamärk: Eldes
Ühik: tk
Hind:
353,80 €
Kogus: - +
Kaasaegse disainiga ning mugava kasutajaliidesega puutetundlik sõrmistik, mis juhendab teid igal sammul. Ja see tegelikult räägib! Aga mitte veel eesti keeles.
Lihtne ja paindlik paigaldamine
EWKB5 on täielikult juhtmevaba, mis muudab sõrmistiku eriti hõlpsasti paigaldatavaks just kohtades, kus juhtmete ühendamine on võimatu. Vajadusel saab EWKB5 toidet ühendada juhtmega, mispuhul kasutatakse akusid varutoiteallikana. Sõrmistiku saab seadistada mõne minutiga: lisage see ühe liigutusega Eldes turvasüsteemi, kinnitage seina külge ja see on kõik, mida peab tegema!

Lihtne ja intuitiivne kasutamine
Lihtne liides ja kohandatav menüü muudavad Eldes turvasüsteemi juhtimise lihtsaks ja intuitiivseks. EWKB5 sõrmistiku hindasid sõltumatud kasutajad kõrgeima kasutuslihtsuse skooriga. Kiirus, kiire reageerimine ja kvaliteetne puutetundlik ekraan muudavad EWKB5 tippklassi tooteks.

Rääkiv juhtmevaba sõrmistik
Eldes turvasüsteemi kasutamisel aitab teid meeldiv hääl. Teid võetakse vastu, kinnitatakse süsteemi valve alla seadmise / desaktiveerimise info ja antakse teavet kaugkonfigureerimise kohta. Sõrmistik annab märku ka tuleohu kohta. EWKB5 räägib 8 keeles: inglise, leedu, prantsuse, hispaania, vene, itaalia, saksa, poola. 

Turvasüsteemi lihtne haldamine
Peamenüüs näete iga päev vajalikku teavet. Põhimenüü võimaldab kasutajal seadistada süsteemiseaded lisavõimalustega. Kasutajate lisamine / kustutamine, heli ja heleduse taseme kohandamine, sündmuste ja rikete loendi teabe kustutamine. Saate kontrollida aku taset, traadita ühenduse tugevust ja mis kõige tähtsam - kohandada peamenüüd soovitud viisil!

Tehnlised andmed
Toitepinge 8-15V == 400mA max
Patarei tüüp 1,5V Lithium AA type FR6 (IEC) / 15LF (ANSI/NEDA)
Patareide arve 6
Patareide eluiga ~14 kuud*
Keeled EN, LT, FR, ES, RU, IT, DE, PT
Displei 4.3 tolli; 480×272 värviline, puutetundlik
Raadioside sagedus ISM868/ISM915
Töötemperatuur 0…+50°C
Niiskus 0-80% RH @ 0… +40°C (mittekondenseeruv)
Mõõdud 138x96x22 mm 
Juhtmevaba tegevusulatus kuni 1000m
Kokkusobivad alarmsüsteemid ELDES 384, Pitbull Alarm PRO
*eluiga võib muutuda sõltuvalt mitmest tegurist.
Kokku sobivad tooted
ESIM384 - mikrokontrolleriga juhitav alarmsüsteem majadele, suvilatele, maakodudele, garaažidele ja muudele hoonetele võimalusega juhtida elektriseadmeid mobiilse GSM / GPRS-võrgu kaudu.
Näited süsteemi kasutamisest:
• Alarmsüsteem
• Häire edastus
• Termostaadi, kütte ja kliimaseadme juhtimine, temperatuuri jälgimine
• Valgustuse, aia kastmise, veepumba ja muude elektriseadmete juhtimine SMS-i teel
• Võimalus telefoni teel kuulata mis toimub valvataval alal
• Toiteoleku teade SMS-i teelTootekood: ESIM_384
259,00 €
Ainulaadne turvalahendus liikumisanduri korpuses.
Töötab eraldiseisva seadmena või kuni 16 juhtmevaba seadmega alarmsüsteemina. Pitbull Alarm PRO saab kiirelt paigaldada ja konfigureerida ning see toetab kuni 4 Dahua IP-kaamerat andes võimaluse kontrollida turvalisust ning vaadata videot ühest Eldes Security mobiilirakendusest!
Tootekood: PitbullPRO
262,30 €
 
PayPal Acceptance Mark