Tootegrupid

Video-uksetelefonid Dahua

Kõik selle tooterühma Dahua tooted on ühilduvad omavahel. Süsteemi konfigureerimiseks on palju võimalusi, mõned näited on toodud allpool. Elektrilised ukselukud, toiteallikad jms leiate muude tooterühmade alt.

Üks - ühele monitorile

Lihtne paigaldus. Uksetelefon VTO ühendatakse otse monitoriga VTA. VTO-l ja VTA-l on omad vooluallikad. Külastaja vajutab VTO helistamisklahvi, et helistada elanikule, kes saab VTA-ga ukse avada. Ukseandur kontrollib ukse olekut, uksest väljumiseks vajuta ukse avamisnuppu. Üksikasjalikuma skeemi nägemiseks klikka pildil:

 

Üks - kahele monitorile interneti-ühenduse ja ukse kontrolli- ja juhtmooduliga

Uksetelefoni VTO ja kaks VTA monitori on ühendatud VTNS PoE lülitiga, millel on Interneti-ühendus. VTO ja VTA saavad toite VTNS-i kaudu. VTO kontrollib ust DEE kontrolli- ja juhtmooduliga, mis on ohutum kui ukse otsene analoogjuhtimine. Külastaja vajutab elanikule helistamiseks VTO helistamisklahvi, mõlemad VTA-d helistavad ja mõlema VTA-ga on võimalik uks avada. GDMSS mobiilirakenduse abil on võimalik süsteemi eemalt juhtida. Üksikasjalikuma skeemi nägemiseks klikka pildil:

 

Dahua video-uksetelefon kortermaja jaoks

Välisukse moodultelefonil on ühe helistamisnupuga audio-video moodul, 3-nupuga moodul ja kaardilugeja. Tagaukse moodulil on audio-videomoodul ja kaardilugeja. Kõik Dahua komponendid on ühendatud kahe VTNS PoE lülitiga, mis üle Cat 5 või 6 kaabli varustavad seadmeid ka toitega. Ühte lülitit saab ühendada maksimaalselt 6 komponenti ja lülititeid saab üksteisega võrku ühendada. Mõlemad VTO-d juhivad ust DEE kontrolli- ja juhtimismooduliga. Elanikud saavad esi- ja tagaukse avada viibates kaarti kaardilugejal. Külastajad saavad vajalikule elanikule helistada vajutades esiukse VTO helistamisnuppu. Elanik avab VTA-ga välisukse. VTNS on ühendatud Internetiga ja gDMSS mobiilirakendusega on võimalik süsteemi eemalt juhtida. Üksikasjalikuma skeemi nägemiseks klikka pildil:

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Dahua video-uksetelefoni 7" sisemonitor, puutetundlike nuppudega
Tootekood: VTH1550CH
219,60 €
Dahua video-uksetelefoni sisemonitor 10,2", puutetundliku ekraaniga.
Tootekood: VTH1660CH
536,80 €
Video-uksetelefon, välisosa, IP WiFi ühendus, 1Mp kaamera.
Tootekood: VTO2111D-WP
134,20 €
 
PayPal Acceptance Mark