Tootegrupid

HENSEL Elektriinstallatsiooni tarvikud

HENSEL  Elektriinstallatsiooni tarvikud

Gustav Hensel GmbH & Co. KG on juhtiv hoonete ja rajatiste uuenduslike elektripaigaldiste ja energia jaotussüsteemide tootmisele spetsialiseerunud ettevõte. 1931. aastal asutatud ettevõttest on tänaseks saanud umbes 820 töötajaga kogu maailmas tegutsev kontsern.

Kõikjal, kus keskkonnamõjud, tolm ja niiskus nõuavad eriti keerukat paigaldustehnoloogiat, võimaldab Hensel koos oma uuenduslike lahendustega elektriengergia usaldusväärset ja ohutut levitamist. Kaasaegsete elektripaigaldiste ja energia jaotussüsteemide valik on teinud Henselist ühe turuliidri elektrienergia jaotamisel madalpingesektoris.

Hensel pakub vee-, tule-, tolmu- ja ilmastikukindlaid lahendusi nii hoonetele kui ka merendusele. Tootevalikus on kõrge IP- ja IK-klassi tooted.

Henseli tootevalikus on:

ProTeam Systems OÜ on alates 01.01.2020 Gustav Hensel GmbH & Co. KG ainuesindaja Eestis. Lisame ükshaaval Henseli tooteid oma kodulehele nii kiiresti kui võimalik. Kuni selle töö lõppemiseni saate Henseli toodete kohta teavet otse meie käest või Henseli kodulehelt https://www.hensel-electric.de/en/. Henseli eestikeelse kataloogi saate laadida SIIT .

 

 
PayPal Acceptance Mark