Tootegrupid

Eldes Security App mobiiliäpp

Tootekood: Eldes Security App
Hind:
Eldes Security App mobiiliäpiga kontrollige kodus toimuvat ka siis, kui olete eemal: pange oma Eldese turvasüsteem kaugjuhtimisega valvesse või võtke valvest maha, kontrollige nutikodu seadmeid või lisades Dahua IP kaamera vaadake HD-video vahendusel kodus toimuvat. Eldes Security App muudab teie nutitelefoni ööpäevaringseks koduseks turvasüsteemiks.
Laadige alla oma Android- või iOS-seadme jaoks tasuta rakendus.

Süsteemi intuitiivne juhtimine

Eldes Security Appil on intuitiivne kasutajaliides ja palju muid funktsioone, mida meie kliendid armastavad. Teid teavitatakse valvatava ala olekust eri värvides. Stay Mode funktsioon võimaldab teil öösel rahulikult magada. Kui olete Eldes Security Appi proovinud, ei kujuta te ette elu ilma selleta. 

Kõrgel tasemel andmeturve

Eldes Security App vastab kõrgeimatele andmeturbe standarditele. Maksimaalse turvalisuse tagamiseks on kõik kasutajaandmed krüptitud. Kasutajate teavet hoitakse andmebaasides, mis paigutatakse erinevatesse serveritesse üle kogu maailma. Eldese kontode paroolid on räsitud - isegi Eldese meeskonna liikmed ei saa seda vaadata.

Nutikodu juhtimine

Eldes Security App võimaldab kasutajatel hõlpsalt juhtida erinevaid elektriseadmeid, garaažiukse, koduvalgust, saunakerist, kütet jne. Kasutage nutikalt ja kasutage Eldes Security Appi kõiki eeliseid.

Lihtne kohandamine

Eldes Security Appis saate luua kuni 10 kasutajat. Reguleerige süsteem vastavalt oma vajadustele: määrake iga kasutaja jaoks kohandatud õigused, keelake teated mida te ei soovi jälgida ja seadke oma ikoonid erinevatele ruumidele. Kui müüte või üürite oma kodu, saate turvasüsteemi hõlpsalt ühe klõpsuga uuele omanikule üle anda.

Kvaliteetne videoseire

Kas soovite näha, mis kodus toimub? Lisage Eldes turvasüsteemi hõlpsalt kuni 4 Dahua WiFi ning IP-kaamerat, portide suunamist pole vaja. Häire korral saate pildi häire andnud tsoonist ja saate nii kontrollida, mis täpselt toimub kodus. Lisaks pakub kaamera täiustatud juhtimisfunktsioone: Pan & Tilt zoom, videosalvestus, salvestus liikumise tuvastusel ja veel palju muud!


Laadi tasuta alla:
 
Sarnased tooted
ESIM384 - mikrokontrolleriga juhitav alarmsüsteem majadele, suvilatele, maakodudele, garaažidele ja muudele hoonetele võimalusega juhtida elektriseadmeid mobiilse GSM / GPRS-võrgu kaudu.
Näited süsteemi kasutamisest:
• Alarmsüsteem
• Häire edastus
• Termostaadi, kütte ja kliimaseadme juhtimine, temperatuuri jälgimine
• Valgustuse, aia kastmise, veepumba ja muude elektriseadmete juhtimine SMS-i teel
• Võimalus telefoni teel kuulata mis toimub valvataval alal
• Toiteoleku teade SMS-i teelTootekood: ESIM_384
259,00 €
Ainulaadne turvalahendus liikumisanduri korpuses.
Töötab eraldiseisva seadmena või kuni 16 juhtmevaba seadmega alarmsüsteemina. Pitbull Alarm PRO saab kiirelt paigaldada ja konfigureerida ning see toetab kuni 4 Dahua IP-kaamerat andes võimaluse kontrollida turvalisust ning vaadata videot ühest Eldes Security mobiilirakendusest!
Tootekood: PitbullPRO
262,30 €
Professionaalne Windows, Mac OS ja Android tarkvara paigaldajatele, mis on välja töötatud klientide tagasiside põhjal. Eldes Utility on loodud kiireks paigaldamiseks ja süsteemi mugavaks hoolduseks.
Tootekood: Eldes Utility
0,00 €
 
PayPal Acceptance Mark