Tootegrupid

Eldes Utility programm paigaldajatele

Tootekood: Eldes Utility
Hind:
Professionaalne Windows, Mac OS ja Android tarkvara paigaldajatele, mis on välja töötatud klientide tagasiside põhjal. Eldes Utility on loodud kiireks paigaldamiseks ja süsteemi mugavaks hoolduseks.

Üks tööriist kõigi paigalduste jaoks

Eldes Utility on üks peamisi põhjuseid, miks paigaldajad kogu maailmas Eldese tooted valivad. Paindlik tarkvara on välja töötatud kogu süsteemi potentsiaali vallandamiseks - konfigureerige Eldese häirekeskused, lisaseadmed, kommunikaatorid ja kohandage neid arvuti, tahvelarvuti või isegi nutitelefoni abil iga kliendi vajadustega. Eldes utiliiti saab kasutada Android, macOS või Windows ja see toetab enam kui 15 keelt.

Kiire ja lihtne paigaldus

Eldes Utility on loodud Teie aja säästmiseks: see sisaldab optimeeritud kasutajaliidest, süsteemi eelkonfigureerimist ja paljusid muid aega kokkuhoidvaid funktsioone. Informatiivsed näpunäited muudavad selle veelgi lihtsamaks - tundub, et teid abistab alati Eldese professionaal. Paigaldusjuhendit saab vaadata ja alla laadida otse Eldes Utility programmist. Teie paigaldused muutuvad 2 korda kiiremaks!

Eldes Utility viisard (beetaversioon)

Teie esimene turvasüsteemi paigaldus pole kunagi olnud lihtsam. Tutvustame teie isiklikku abistajat Eldes Utility Wizard (beetaversioon), mis aitab teil hübriidseturvasüsteemi ESIM384 ja iseseisva alarmsüsteemi Pitbull Alarm PRO esmakordset paigaldust sujuvalt ja hõlpsalt lõpule viia.

Seadistage ja juhtige oma süsteemi sobiva keele abil (CZ, FI, FR, HU, IT, LT, SK, RU, EN, PL, ES). Saadaval Windowsi platvormil.

Mugav kaugkonfiguratsioon

Eldes Utility võimaldab turvasüsteemi kaugkonfigureerida. Saate kasutajaid lisada / eemaldada, konkreetsetele aladele õigusi määrata, traadita seadmeid eemaldada ja Eldes turvasüsteemi täielikult konfigureerida. Andmete krüptimine ja täiendavad turvakoodid tagavad kaugühenduse ajal maksimaalse turvalisuse taseme.


Laadige Eldes Utility SIIT.
Sarnased tooted
ESIM384 - mikrokontrolleriga juhitav alarmsüsteem majadele, suvilatele, maakodudele, garaažidele ja muudele hoonetele võimalusega juhtida elektriseadmeid mobiilse GSM / GPRS-võrgu kaudu.
Näited süsteemi kasutamisest:
• Alarmsüsteem
• Häire edastus
• Termostaadi, kütte ja kliimaseadme juhtimine, temperatuuri jälgimine
• Valgustuse, aia kastmise, veepumba ja muude elektriseadmete juhtimine SMS-i teel
• Võimalus telefoni teel kuulata mis toimub valvataval alal
• Toiteoleku teade SMS-i teelTootekood: ESIM_384
259,00 €
Ainulaadne turvalahendus liikumisanduri korpuses.
Töötab eraldiseisva seadmena või kuni 16 juhtmevaba seadmega alarmsüsteemina. Pitbull Alarm PRO saab kiirelt paigaldada ja konfigureerida ning see toetab kuni 4 Dahua IP-kaamerat andes võimaluse kontrollida turvalisust ning vaadata videot ühest Eldes Security mobiilirakendusest!
Tootekood: PitbullPRO
262,30 €
Eldes Security App mobiiliäpiga kontrollige kodus toimuvat ka siis, kui olete eemal: pange oma Eldese turvasüsteem kaugjuhtimisega valvesse või võtke valvest maha, kontrollige nutikodu seadmeid või lisades Dahua IP kaamera vaadake HD-video vahendusel kodus toimuvat. Eldes Security App muudab teie nutitelefoni ööpäevaringseks koduseks turvasüsteemiks.
Laadige alla oma Android- või iOS-seadme jaoks tasuta rakendus.
Tootekood: Eldes Security App
0,00 €
 
PayPal Acceptance Mark